Новини та оголошенняПривітання Голови Деснянської РДА Дмитра Ратнікова медиків КНП «КДЦ» Деснянського району з нагоди святкування заснування району

В зв’язку з розповсюдженням інформації в соціальних мережах, щодо закупівлі автомобілів КНП «КДЦ» Деснянського району м. Києва за рахунок фонду заробітної плати медичних працівників підприємства,а також інформації щодо зменшення видатків на заробітну плату медичним працівникам за рахунок даної закупівлі повідомляємо наступне.

Фінансовим планом підприємства на 2021 рік затверджені доходи та видатки у 2021 році. Витрачання коштів здійсюється, виключно, відповідно до затведжених у фінансовому плані цілей.

Отже, кошти затверджені на виплату заробітної плати не спрямовувались на закупівлю автомобілей, оскільки це суперечить бюджетному законодавству.


Шановні керівники підприємств, організованих колективів!

Якщо Ви маєте у своєму штаті понад 50 людей, охочих вакцинуватися, мобільна бригада КНП «Консультативно – діагностичний центр» Деснянського району м.Києва, запрошує Вас записати своїх працівників у чергу на щеплення проти COVID-19.

Залишити заявку на вакцинацію Ви можете на електронній пошті: crpdesn@gmail.com.

У заявці просимо обов’язково вказати повну назву підприємства, кількість бажаючих щепитися, контактний телефон відповідальної особи за вакцинацію по Вашому підприємству.

Ми чекаємо на Вас!


Коронавірус в Україні - Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України

Правдиву інформацію про захворювання, викликане новим коронавірусом, можна знайти на офіційних сайтах країни. Уповноважені органи постійно комунікують зі ЗМІ.

Довідково:

- Нормативно-правова база, інформація та допомога для лікарів

- Онлайн-обстеження, симптоми, профілактика

- Навіщо? Які обмеження та яке покарання за порушення. Що таке надзвичайна ситуація?

- Пенсії, допомога по безробіттю, субсидії, ЖКГ

- Відповіді на питання батьків та вчителів

- Як повернутися додому? Навіщо закривати кордон? Чи обов'язкова обсервація?

- Кредитні та податкові канікули, допомога роботодавцям

- Чим я можу допомогти? Що потрібно стареньким сусідам? Кого потребує країна?

- Аналітичні панелі (дашборди)

Детальніше за посиланням


Національна служба здоров'я України

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Діяльність НСЗУ спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я.

Основні завдання НСЗУ:

Реалізація державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення (програма медичних гарантій);

Виконання функцій замовника медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій;

Внесення на розгляд Міністра охорони здоров'я пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення.

Детальніше за посиланням


Шановні друзі, колеги!

Приєднаємось 15.11.2019 року до Дня донора в КНП «КДЦ» Деснянського району м.Києва!

Щоб забезпечити потребу в крові, на 1000 жителів має бути 40 донорів. Зараз ці показники менше 20 чоловік з тисячі.

Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні акушерської та перинатальної допомоги.

Здаючи кров, донор надає цим людям шанси на життя.

Зробимо свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів!


Шановні відвідувачі КНП «Консультативно - діагностичний центр» Деснянського району м.Києва!

В зв’язку з проведенням в місті Києві заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби з гіпертонією 17 травня 2019 року, Ви маєте можливість отримати консультації лікарів - спеціалістів: кардіолога, невропатолога, ін..; провірити артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла; пройти за направленням лікарів необхідні лабораторні методи обстеження.

Заходи відбудуться 17.05.2019 року з 09.00 до 14.00.

Бажаємо здоров’я! Контролюйте свій артеріальний тиск!

Адміністрація